Teslimat Şartları

Teslimat ve Kargo

Sevkiyatlarımız anlaşmalı olduğumuz kargo şirketlerince Türkiye'nin her bölgesine yapılmaktadır.Siparişleriniz adrese teslimdir.

Şehirler arası ambar firmaları ile gönderilen ürünler il ve bazı ilçe merkezlerinde teslimat yapmaktadır. Ürün ulaşım süresi 5-7 gündür. Bu süreler içerisinde ulaşmayan siparişleriniz için iletişim bölümünden bizimle irtibata geçiniz. Plastik rahle ürünlerinde (Masaüstü plastik rahle hariç) koli ebatlarından dolayı sadece ambar firmalarıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Diğer kargo firmalarıyla istenmesi durumunda kargo bedeli alıcı ödemeli olarak gönderilmektedir.

Alışverişleriniz için belirlediğimiz kargo bedeli bulunduğunuz noktaya göre değişecektir.

Ürünleriniz kargoya teslim edildikten sonra,adres bilgilerinizle birlikte girmiş olduğunuz e-mail adresinize bir barkod numarası gönderilecektir.

Siparişinizin size ulaşma süresi bulunduğunuz yere göre değişmektedir.Yurtiçi kargonuz size en geç 7 güniçerisinde ulaşacaktır.

Ürünleriniz tedarik edildikçe bekletilmeden kargoya verilir.

www.rahlecim.com  'dan vermiş olduğunuz son siparişin durumunu (kargoya verilip verilmediğini) ve geçmiş siparişlerinizi "Sipariş Geçmişim" bölümünden görebilirsiniz.

Adresinize gönderilen siparişinizi teslim almadan önce kontrol ediniz. Eğer ürünler hasarlı ise tutanak tutturunuz ve siparişi teslim almayınız. Lütfen info@rahlecim.com adresine bilgi veriniz. Sizinle yeni teslimat için irtibata geçilecektir.

Ürünün tesliminden sonra doğacak hasar  ihbarı www.rahlecim.com  'u bağlamaz ve tazmin ya da iade alma yükümlülüğü doğurmaz. Alıcı sözleşmeye aykırı davranış sebebiyle AYIPLI MAL İHBARI HAKKINDAN feragat etmiş sayılır.

 

Rahlecim.com © 2024 Powered By OpenCart-TR